Google TV - informace, zajímavosti a videa

Co je Google TV?

Nová éra digitálního vysílání přinesla do televize zcela nové funkce. Nově jsme se mohli podívat na program televize bez toho aniž bychom museli hledat program v podobě magazínu či se podívat na Internet. Můžeme sledovat mnoho programů a filmů ve více jazycích. Kvalita celého televizního vysílání se zvýšila i s nově distribuovanými kanály v plném HDTV, ve kterém je obraz na velkých obrazovkách naprosto dokonalý.

S Google TV přichází zcela nová éra televize. Google TV je zařízení, které se připojí k vašemu stávajícímu DVB-T či DVD playeru a umožní vaší televizi vstup do nového světa. Jednou ze základních vlastností Google TV je prohlížení webových stránek přímo na vašem televizoru. Další zajímavé funkce jsou vyhledávání v programech, nahraných programech či přímo na webu. Do televize podobně jako do telefonu či počítače můžete nově nahrávat nové aplikace, které ještě více rozšíří možnosti televize. Není překvapením, že Google TV můžete ovládat i z mobilního telefonu.

Google TV již od samého začátku spolupracuje s předními výrobci spotřební elektroniky jako Logitech, Sony a další. Díky tomu má celý produkt velké ambice prosadit se a nastálo se usídlit v našich televizích.

Více o tom jaké funkce nabízí Google TV se dozvíte přímo na oficiálním webu.

http://www.google.com/tv/ – více o Google TV

Michal Hudák

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter