Google TV - informace, zajímavosti a videa

Allrecepies

Dnes vám představíme další ze zajímavých aplikací pro Google TV – tentokrát z trochu jiného soudku. Pokud nikdy nevíte, co vařit k obědu nebo byste rádi vyzkoušeli něco nového a obohatili tak jídelní stůl, Allrecipes TV vám v tomhle určitě pomůže. Tato aplikace určená pro zařízení s Androidem je totiž jedničkou mezi kulinářsky zaměřenými stránkami.

Allrecipes TV má téměř patnáctiletou tradici. Za jejím vznikem stála prvotní myšlenka – pomáhat lidem s vařením, sdílet oblíbené recepty pro každou příležitost a založit komunitu lidí, kteří milují jídlo a rádi ho nejen konzumují, ale také připravují. Postupně se stránka plnila praktickými, doma otestovanými recepty. Allrecipes TV je totiž především prostorem s domáckou atmosférou, kde kuchaři z obyčejných domácností sdílejí recepty na své oblíbené pokrmy. Kromě tisícovek receptů tu ale také najdete spoustu fotografií, recenzí a všeho, co potřebujete k tomu, aby se z vás stala hvězda kuchyně.

Jedním ze zajímavých a praktických prvků Allrecipes TV je sbírka „best of“ receptů, ve které jsou shromážděny ty nejpopulárnější pokrmy. Můžete však také vyhledávat v celém obsahu této aplikace s pomocí kategorií podle typu jídla, země původu, hlavní ingredience, způsobu přípravy a příležitosti. Každý z receptů je doplněný o fotogalerii, recenze ostatních uživatelů, tipy k přípravě a nutriční informace. Nechybí ani povinné propojení se sociálními sítěmi, takže můžete sdílet své oblíbené recepty se svými přáteli přes Facebook, Twitter, e-mail, SMS nebo jiným způsobem, který vám umožňují nainstalované programy vaší Google TV.

V neposlední řadě si také můžete zhlédnout videa s tipy pro různé techniky vaření nebo celé přípravy jídla či televizní show. Nabídka videí i receptů se navíc s každým dnem rozrůstá. Aplikace je jako obvykle ke stažení na Google Play.

Štítky: , ,

Aplikace Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter