Google TV - informace, zajímavosti a videa

Crunchyroll

V tomto článku vám představíme další z nepřeberného množství aplikací pro Google TV – Crunchyroll, která potěší zejména zájemce o japonskou kulturu. Nabízí totiž legální způsob, jak sledovat na své televizní obrazovce to nejlepší z populárního žánru anime nebo asijského dramatu.

Crunchyroll však není určený pouze nadšencům, ale také nováčkům, kteří by rádi nahlédli do japonské filmografie. Co vlastně znamená anime? Je to japonská zkratka slova animace, ale na rozdíl od tradičních západních animovaných filmů, které jsou většinou určeny mladším divákům, anime cílí na děti i dospělé. Můžete se setkat s anime pohádkami, ale také se seriály, které mají přístupnost G a zabývají se tématy pro plnoleté diváky.

Crunchyroll nabízí výběr z bezplatného členství či premium verze a záleží jen na vás, jestli vám stačí zhlédnout nejnovější epizody až týden po jejich premiéře nebo si raději za svůj účet zaplatíte a budete si moci přehrát nové díly už hodinu po odvysílání v Japonsku, navíc bez reklam a s přístupem k videím v kvalitě720p HD nebo DVD na oficiální stránce crunchyroll.com. Premium účet také umožňuje přístup k aplikacím nejen přes WiFi, ale také prostřednictvím 3G či 4G technologie.

Na Crunchyrol můžete vybírat z tisíců anime titulů a asijských dramat různých žánrů – od shonen (určená pro chlapce od deseti let) po shojo (určená pro mladé dívky), od fantasy po drama ze skutečného života. V nabídce jsou také nejnovější seriály souběžně vysílané v Japonsku. Mezi ty nejoblíbenější patří Naruto Shippuden, Bleach, Shugo Chara!, Blue Exorcist, Gintama, The World God Only Knows, Bodacious Space Pirates, Nisemonogatari, Eyeshield 21, Skip Beat!, Beelzebub a Gosick. Kromě toho také můžete zhlédnout asijská dramata z Koreje, Číny a Japonska, takže je určitě z čeho vybírat.

Štítky: , ,

Aplikace Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter