Google TV - informace, zajímavosti a videa

Zpravodajské aplikace

Podle výzkumu americké nezávislé organizace Pew Reaserch Center je televize stále hlavním zdrojem zpráv z celého světa. Donedávna nebyly tisk, média a zpravodajství na internetu záležitostí televizní či počítačové obrazovky, to se však rychle změnilo. Dokazují to také zpravodajské aplikace pro Google TV, které nabízí inovativní i tradiční přístup ke každodenním novinkám ve světovém dění. Dnes vám představíme ty nejznámější z nich.

The New York Times je americký zpravodajský gigant, který přichází každý den s nejžhavějšími novinkami v podobě videí, blogových článků a krátkých filmových záznamů. Nesoustředí se pouze na americký kontinent, přináší zprávy z celého světa.

USA Today je googlovská aplikace speciálně upravená pro velkou obrazovku. Zprávy se zobrazují jako sled fotografií a je jen na vás, jestli si přečtete ty ze světa sportu nebo kultury.

The CNBC News je zpravodajství, které se soustředí na novinky z oblasti businessu. Najdete zde videa informující o aktuálním dění na světových trzích, takže můžete sledovat, jak si vedou vaše vlastní akcie s pomocí služby portfolia.

The Huffington Post v sobě mísí to nejlepší z tradičního zpravodajství, blogosféry a reportáží v novém elegantním provedení sestávajícím z tematických řad fotografií, které lze posouvat po stránce.

The Onion je aplikace americké organizace, která divákům přináší satirické zpravodajství o událostech, které se z nějakého důvodu nedostaly do hlavních zpráv, to vše s jejich typickým komediálním stylem.

Zprávy prostřednictvím videí na internetu se také rozšířily na YouTube, které poskytuje přístup k široké nabídce kanálů jako například Associated Press, Al-Jazeera English nebo NPR. Mimo jiné zde naleznete také komunitu reportérů, kteří na CitizenTube přináší novinky ze všech koutů světa.

Štítky: , ,

Aplikace Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter