Google TV - informace, zajímavosti a videa

Zhruba před rokem nabídl Google TV aktualizaci, která ho rozšířila o Google Play, online distribuční službu poskytující bohatý digitální obsah především pro chytré telefony a tablety s Androidem, a celkově usnadnila přístup k zábavě a zážitkům. Minulý týden se objevila nová aktualizace, která poskytne podstatné zjednodušení a usnadnění vyhledávání v Google TV. Nejdříve by měla být dostupná v průběhu listopadu pro zařízení LG, další budou následovat v příštích měsících.

Zajímavou novinku představuje vyhledávání pomocí hlasu. Stačí jen promluvit, abyste mohli sledovat televizní pořady, filmy, surfovat na internetu, otevírat aplikace, vyhledávat na Googlu a mnohé další. Řekněte třeba „jak si uvázat kravatu“ a zhlédněte instruktážní video na Youtube. Nebo zkuste vyhledat všechny filmy Stevena Spielberga a prohlédněte si výsledky na nové přehlednější stránce.

Aktualizace dále usnadní vyhledávání v aplikaci TV & Movies, která poskytuje uživatelům více než 100 000 filmů, seriálů a televizních pořadů ke zhlédnutí. Nyní má aplikace jak nový název – PrimeTime – tak snadnější vyhledávání. Není nic jednoduššího, než otevřít PrimeTime a procházet obrovskou databázi obsahu, zatímco sledujete Google TV. Můžete v rychlosti zjistit, co dávají v televizi živě, sledovat své oblíbené kanály, podívat se na televizní show, které jste sledovali nedávno, nebo si projít další návrhy, co by se vám mohlo líbit.

Sledování videí na Youtube teď bude také snadnější. Díky nové aktualizované aplikaci pro Android a Google TV se televize automaticky spojí s vaším mobilním telefonem či tabletem s Androidem, takže si budete moci přehrát jakékoli video z Youtube, a to vše jen jedním stiskem tlačítka. Video, které si přehráváte na mobilu nebo tabletu, vypadá na Google TV opravdu ještě mnohem lépe.

Štítky: , ,

Novinky z Google Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter