Google TV - informace, zajímavosti a videa

amazon_instant_video

Na Google Play, tržišti s googlovskými aplikacemi, se na konci prosince minulého roku objevila nová aplikace pro Google TV, která je určená pro modely LG s Google TV vyrobené v roce 2012 (prozatím tedy pro LG 47G2 a LG 55G2 – další sety by ale prý měly následovat). Amazon Instant Video pod hlavičkou zámořského gigantického prodejce knih, hudby, her, filmů, hraček a elektroniky Amazon nabízí svým zákazníkům možnost sledovat filmy a seriály nejen doma v obývacím pokoji, ale také online či za pochodu.

Jednou z hlavních novinek a vylepšení, které tato nová aplikace přináší majitelům Google TV, je možnost přímého přístupu do Amazon Instant Video, což dříve bylo možné pouze přes Chrome. Aplikace také dle slov vývojářů zásadně obohatí zážitek, který Amazon Instant Video doposud poskytoval. Mezi novými funkcemi uživatelé najdou HD zpětné přehrávání, skryté titulky, vlastní video knihovnu a playlist a také doporučení na jiná kvalitní videa.

Jestliže vlastníte televizní set LG s Google TV, můžete aplikaci Amazon Instant Video najít na Google Play a nainstalovat si ji, abyste získali přístup k rozsáhlé knihovně s více než 140 000 filmy a epizodami televizních seriálů. Vlastníci prémiového účtu na Amazonu získají více než 30 000 filmů a seriálů ke streamu, a to bez dalších poplatků. A ti, kteří používají běžnou aplikaci Amazon Instant Video, si mohou stáhnout aktualizaci přímo na obrazovce své televize.

Amazon Instant Video je však kromě televizních setů také kompatibilní s Blu-ray přehrávači, herními konzolami, tablety, iPadem, Kindle Fire a set-top boxy nebo také s jakýmkoli počítačem s přístupem k internetu. Filmy, videa a seriálové epizody je možné si koupit nebo také pronajmout na určitou dobu odkudkoli a kdykoli.

Štítky: ,

Aplikace, Novinky Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter