Google TV - informace, zajímavosti a videa

Na trhu se v poslední době objevily tři velmi podobná zařízení, resp. obdobné služby: Apple TV, Google TV (Logitech Revue) a Roku. Nejen my jsme si tudíž položili otázku, co vlastně nabízí každá navíc oproti konkurenci.

Zatímco Apple TV vám nabídne přístup k placené knihovně iTunes i obsahu YouTube, není zde popravdě příliš dalších možností, jak si zákazník může užít neplaceného free obsahu. S Roku je to +/- stejné, pouze nabízí zákazníkům stran obsahu o něco více možností, co a kde prohlížet (namátkou Archive.org Prelinger kolekce atd.).

Google TV (Logitech Revue) sice nabízí uživateli největší potenciál, co vše může vidět, dělat a na co se dívat, je tu ovšem i odvrácená stránka věci – stojí trojnásobek toho, co právě zmíněné dvě služby a za další, uživatelé se obecně mohou zdráhat investovat do platformy, která ještě naplno nerozvinula svůj potenciál.

Ještě před tím, nežli si uděláte finální obrázek o situaci i všech možnostech výše jmenovaných, doporučujeme v rámci skutečně důkladného srovnání navštívit web GTVHub, kde se dozvíte o triu skutečně vše: od případné podpory aplikací, přes dostupné HD rozlišení, až k podpoře streamingu z externích USB médií. Samozřejmě vezměte při rozhodování do úvahy faktory, které pro vás mají největší váhu.

Štítky: , , ,

Novinky Petr Hájek

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter