Google TV - informace, zajímavosti a videa

google-tv-europe

Počet aplikací pro Google TV rapidně vzrůstá a majitelům chytrých televizorů se tak otevírá celá paleta možností a zábavy. Stovky aplikací určených výhradně pro televize a tisíce ze světa mobilních telefonů – ty všechny nabízejí nepřeberné množství zážitků a informací. Část z nich tvoří také aplikace, které vás pravidelně informují o politickém či kulturním dění v určité části světa – nezáleží na tom, kde se právě nacházíte. Dnes se podíváme na ty nejznámější z nich.

PPTV nabízí videa s kvalitou HD včetně nejžhavějších filmových novinek, blockbusterů či televizních seriálů asijské produkce. Ke zhlédnutí jsou dostupné i velmi populární anime seriály, televizní show, živé přenosy ze sportovních utkání nebo třeba novinky z finančního trhu.

IslamBox obsahuje víc než 40 televizních kanálů, které vysílají živě, a přes 2 000 hodin video materiálu ke zhlédnutí ve čtyřech různých jazycích, to vše z muslimského světa. Můžete například sledovat anglický Islam Channel nebo Express News z Pákistánu.

Yupp TV vás zavede do Indie. K dispozici jsou televizní kanály vysílající live a videa v různých indických jazycích.

Raaga je aplikace, která se soustředí na hudbu z jižní Asie. Poslechněte si hudební skladby v téměř dvaceti jazycích, Bollywood či tradiční regionální tamilské skladby nevyjímaje.

Crunchyroll je určený příznivcům japonského anime a asijského dramatu. Aplikace umožňuje zhlédnout nejnovější díly anime v angličtině nebo s titulky jen hodinu poté, co byly odvysílány v Japonsku.

Euronews je webová aplikace, která informuje o nejžhavějších zprávách z Evropy. Těšit se můžete na novinky z oblasti businessu, životního stylu či kultury, to vše ve čtyřech světových jazycích.

Al Jazeera nabízí anglickou verzi arabského zpravodajství v HD kvalitě. Kromě mimořádných zpráv také sleduje globální reakce na aktuální dění.

Štítky: ,

Novinky Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter