Google TV - informace, zajímavosti a videa

eurochannel

Pokud jste fanouškem evropské kultury a všeho co nabízí, není nic jednoduššího, než si pořídit aplikaci Eurochannel pro Google TV a užívat si evropské filmy, dokumenty, hudební klipy a mnoho dalšího na vaší televizní obrazovce. Eurochannel má již více než 11 milionů diváků, nabízí širokou sbírku digitálního obsahu s více než 150 programy a pokrývá aktuální kulturní trendy včetně těch nejlepších a oceňovaných herců, režisérů, hudebních umělců a skupin.

Na Eurochannelu najdete především obsah v původním jazyce, k dispozici jsou ale také anglické titulky. Těm, kteří se v evropské kulturní scéně příliš neorientují, poslouží seznam filmů, hudby a dokumentů, s kterými je vhodné začít. Čeká vás pestrá nabídka žánrů, od napínavých psychologických filmů severní Evropy, polských komedií až po francouzská dramata, televizní seriály z Estonska, Dánska, Islandu, Wallesu a jiných zemí, rozmanitý rozsah témat dokumentárních filmů a stylů hudby. Obsah se navíc s každým týdnem rozrůstá.

Eurochannel také umožňuje sledování živého televizního streamu, který běží 24 hodin denně, takže si můžete přehrát nejnovější seriály a premiéry filmů. Jestli si chcete Eurochannel pořídit, neváhejte, protože po omezenou dobu probíhá soutěž o nový tablet Nexus 7 a navíc získáte exkluzivní kolekci Eurochannel Deluxe Pictures Platinum Edition, která obsahuje to nejlepší z evropské filmografie.

Eurochannel je také možné si vyzkoušet – po celých sedm dní je aplikace zdarma. Ke stažení je k dispozici na Google Play a je optimalizovaná nejen na Google TV, ale také na tablety a chytré telefony s Androidem. Pokud chcete sledovat to nejlepší z evropských filmů, seriálů, hudebních programů a dokumentů, to vše bez reklam a v plné délce, na vaší televizní obrazovce či za pochodu na tabletu a mobilu, je Eurochannel tou pravou volbou.

Štítky: , ,

Novinky Michal Hudák

Jeden komentář k příspěvku „Nové evropské filmy, TV pořady a hudba s aplikací Eurochannel”

Tonda

Nikde jsem se nedočetl, kolik tato služba stojí???

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter