Google TV - informace, zajímavosti a videa

quello

Dnes vám představíme další z nepřeberné nabídky aplikací pro Google TV – Qello. Je určená především milovníkům hudby, atmosféry koncertů a hudebních umělců. Tato digitální aplikace podporuje mnohé platformy, mezi nimi je samozřejmě Google TV, ale také iPad, iPhone, tablety a chytré telefony s Androidem, web a chytré televizory Samsung. Co tedy aplikace nabízí?

Qello umožňuje sledovat vysoce kvalitní HD stream hudebních koncertů a jiného zábavného obsahu, to vše kdekoli a kdykoli. Aplikace je nyní přístupná i vlastníkům Google TV – na velké obrazovce nabízí ze všech platforem ten nejautentičtější zážitek. Nezáleží na tom, jestli máte rádi country nebo jste fanouškem death metalu či popových hvězd šedesátých let, na Qello jistě najdete vaši oblíbenou hudbu. Aplikace totiž obsahuje největší knihovnu HD nahrávek z koncertů po celém světě – od těch nejnovějších po ty legendární z dob minulých až k hudebním dokumentům.

Zajímavá je také funkce Qello Setlist, ve které si můžete sestavit svou vlastní show, přičemž si vybíráte z tisíců hodin koncertových záznamů. Podívejte se na dvě písničky z koncertu Pixies, pak na to navažte skupinou Kiss či Bobem Dylanem a na konec si pusťte dokument o tom, jak vznikala mistrovská díla kapely Pink Floyd, zhlédněte video, ve kterém se dozvíte, co stálo za vznikem slavné písničky Nirvany „Smells Like Teen Spirit“ nebo si poslechněte interview se členy kapely.

O svých zážitcích můžete diskutovat s přáteli na Facebooku či rovnou sdílet své koncerty. Nebo se seznamte s ostatními členy Qello, porovnávejte s nimi své setlisty a objevujte nové interprety. Aplikace má také svou stránku na Facebooku, kam se lze také přihlásit přes váš účet a pozvat své přátele nebo rodinu, aby si spolu s vámi také užili světel a atmosféry, které vytvářejí hudební historii.

Štítky: , ,

Novinky Michal Hudák

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter