Google TV - informace, zajímavosti a videa

V dnešním článku se podíváme na dvě velké společnosti Logitech a Sony, které podporují Google TV od samého začátku a na jejich nové produkty se službou Google TV. Obě řešení jsou velmi zajímavé a rozhodně doporučuji se na ně podívat podrobněji. Určitě se na ně podíváme ještě v některém z dalších článků.

Logitech Revue

Logitech Revue

Logitech Revue

O tomto produktu jsme již zveřejnili jedno video ze Zive.cz (https://www.google-tv.cz/video/google-tv-od-logitech-revue-video/).  Jedná se o rozšíření televize o Google TV a některé další funkce jako například Video hovory. Jako periferie dostanete Klávesnici i s touchpadem pro snadnější ovládání a samozřejmě lze dokoupit mini ovladač či kameru pro Video hovory, který má i plnohodnotnou klávesnici. Velkým plusem je i iPad či iPhone aplikace na ovládání Logitech Revue!

Více o produktu, videa, obrázky apod. naleznete přímo na stránkách Logitech (http://www.logitech.com/en-us/smartTV)

Sony Internet TV

Sony Internet TV

Sony Internet TV

Sony se rozhodlo Google TV poskytovat rovnou s novou, krásnou HDTV televizi. Nenabízí video hovory a případně další příslušenství jako Logitech ale je určitě zajímavou alternativou.

Více na stránkách Sony.com (http://www.sonystyle.com/webapp/wcs/stores/servlet/CategoryDisplay?catalogId=10551&storeId=10151&langId=-1&categoryId=8198552921644751998&N=4294951424&Name=Sony+Internet+TV#googleTVSet)

Štítky: , , , ,

Novinky Michal Hudák

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter