Google TV - informace, zajímavosti a videa

Podle zvyšující se aktivity softwarových firem a programátorů to vypadá, že se Google TV po propadáku první verze rozjíždí správným směrem. Na Google Play, tržišti s programy pro platformu Android, přibývají zajímavé aplikace určené pro chytrou televizi od Googlu. Některé známé společnosti a služby se na Google Play s verzí pro Google TV objevily již před delší dobou, například Netflix, HBO nebo Amazon, řada další se přidala v poslední době. Google TV disponuje stejným uživatelským rozhraním jako jiná zařízení s Androidem (chytré telefony, tablety), takže s ní můžete hrát hry, surfovat na internetu a sledovat videa. Podívejme se na některé zajímavé novinky na poli aplikací pro Google TV.

Eurochannel: Přes tuto aplikaci získáte přístup k evropským seriálům, filmům, hudbě a exkluzivnímu obsahu. Na výběr je z mnoha kategorií a nabídka je opravdu velká, tvoří ji více jak 150 televizních kanálů. Dostupná je nyní na Google TV pouze pro USA a Kanadu.

Ameba: Ameba je rodičovský zámek pro Google TV. Zajistí, že se vaše děti budou dívat pouze na to, co jim dovolíte. K dětem se přes tuto aplikaci dostane jen výběr hudby a výuková videa.

Redux: Další ze služeb videa na vyžádání. Redux přináší do Google TV filmy, dokumenty a další pořady z celého světa, které se nedostaly do běžného vysílání. Aplikaci můžete propojit s vaším Google účtem a ta vám poté nabídne pořady přesně pro vás na základě historie vašeho hledání na Googlu.

Brain Cube: A na závěr tu máme jednu logickou hru pro Google TV. Princip Brain Cube spočívá v nutnosti najít cestu mezi překážkami pro kostku, kterou ovládáte. Cílem je dostat kostku do díry, se zvyšující se obtížností je to však velký nápor na váš mozek. Hra má povedenou grafiku i hudbu. Podívejte se na promo video.

Ze známých aplikací je na Google TV dostupný Twitter, Youtube nebo hudební Shazam.

Štítky: , , ,

Novinky, Video Petr Loukota

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter