Google TV - informace, zajímavosti a videa

Společnost Vizio právě uvedla několik nadmíru u zajímavých informací týkajících se nových produktů, které si rozumí s Google TV: půjde o VIA Plus TV a Blu-ray přehrávače.

Nějaké informace od firmy Vizio jsou očekávány v komunitě již relativně dlouho, takže bez dlouhého napínání rovnou k nim: Vizio oznámilo, že plánuje novou řadu TV a Blu-ray přehrávačů, které budou podporovat Google TV. Oznámilo též mimochodem i nové Android OS smartphony a Androidí tablet. Vše totiž podporuje tzv. „Vizio Via Plus Ecosystem“, což je vyjádření pro to, že veškeré produkty spolu dokonale spolupracují (třeba TV lze dálkově ovládat smartphonem).

Matthew McRae, Chief Technology Officer u VIZIO k věci mimo jiné sdělil následující: „Díky integraci VIA Plus Ecosystem do aktuálních i příštích produktů (a jmenovitě HDTV a Blu-ray přehrávačů), se mohou příznivci multimédií těšit na skutečně unikátní zážitek.“

Vše tedy naznačuje tomu, že podpora Google TV bude jaksi v rámci řečeného ekosystému, takže si Google TV díky propojenosti prve řečeného užijí milovníci prakticky všech platforem.

Štítky: , , ,

Novinky Petr Hájek

Zanechte komentář

RSS kanál www.google-tv.cz Staňte se fanouškem www.google-tv.cz na Facebooku Sledujte www.google-tv.cz na Twitter